Контактирајте не

Changzhou Zhanhang меѓународната трговија копродукции, ООД

адреса

1022, зграда 1, елегантен Комерцијални Плаза, Окружниот Xinbei, Changzhou Сити, Jiangsu покраината Кина

Е-пошта

телефон

+86 0519-81001800

+86  18118018629

часа

Monday ~ Friday

9:00 am ~ 5:00 pm

 

'

Сакаат да работат со САД?