Контактирајте не

Changzhou Zhanhang меѓународната трговија копродукции, ООД

адреса

1022, зграда 1, елегантен Комерцијални Плаза, Окружниот Xinbei, Changzhou Сити, Jiangsu покраината Кина

Е-пошта

телефон

0519-83336863

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

'

Сакаат да работат со САД?